Medewerkers VSO Daaf Geluk

Directie

Mevr. Weidemann Directeur k.weidemann@vsodaafgeluk.nl
Dhr. Delforge plaatsvervangend directeur j.delforge@vsodaafgeluk.nl
Mevr. Van Leeuwen Teamleider leerjaar 1 & zij-instroom d.vanleeuwen@vsodaafgeluk.nl
Mevr. Güzeler Teamleider leerjaar 2 h.guzeler@vsodaafgeluk.nl
Dhr. de Wit Teamleider leerjaar 3 r.dewit@vsodaafgeluk.nl
Dhr. Visser Teamleider leerjaar 4 vmbo & ondersteunend personeel j.visser@vsodaafgeluk.nl
Mevr. Belhaj Teamleider bovenbouw havo/vwo a.belhaj@vsodaafgeluk.nl

 

Team

Roosternaam Docent Mentor e-mailadres
AAT Avellaneda, Mevr. T.Avellaneda@vsodaafgeluk.nl
AFR Aït Chrif ibn, Mevr. 4BK R.AitChrif@vsodaafgeluk.nl
AIH Ayad Hassani, Mevr. 3BK H.ibnAyadHassani@vsodaafgeluk.nl
ANE Anderson, Mevr. E.Anderson@vsodaafgeluk.nl
ANS Aerden, Dhr. S.Aerden@vsodaafgeluk.nl
ATN Aanstoot, Mevr. 5HB N.Aanstoot@vsodaafgeluk.nl
BAK Brandsma, Mevr. 3BK K.Brandsma@vsodaafgeluk.nl
BEJ Blöte, Mevr. J.Bloete@vsodaafgeluk.nl
BEM Bohne, Dhr. M.Bohne@vsodaafgeluk.nl
BER Berg van den, Mevr. 2D E.vandenBerg@vsodaafgeluk.nl
BJA Belhaj, Mevr. A.Belhaj@vsodaafgeluk.nl
BKH Boelrijk, Dhr. H.Boelrijk@vsodaafgeluk.nl
BLE Bleeker, Mevr. 4TB M.Bleeker@vsodaafgeluk.nl
BNH Bosman, Dhr. H.Bosman@vsodaafgeluk.nl
BNJ Bueren-Lahnstein van, Mevr. J.vanBueren-Lahnstein@vsodaafgeluk.nl
BNN Bruijn, Dhr. 3HVC N.Bruijn@vsodaafgeluk.nl
BOL Bol, Dhr. 3H K.Bol@vsodaafgeluk.nl
BRR Beek van, Mevr. R.vanBeek@vsodaafgeluk.nl
BRW Buur, Mevr. W.Buur@vsodaafgeluk.nl
BTL Bongaarts, Mevr. 1A L.Bongaarts@vsodaafgeluk.nl
CES Cenan, Mevr. S.Cenan@vsodaafgeluk.nl
CKH Cevik, Mevr. H.Cevik@vsodaafgeluk.nl
CNA Can, Mevr. 2F A.Can@vsodaafgeluk.nl
CNH Chahman, Mevr. 4HC H.Chahman@vsodaafgeluk.nl
CNS Cobbenhagen, Dhr. 4HB s.cobbenhagen@vsodaafgeluk.nl
DEJ Delforge, Dhr. J.Delforge@vsodaafgeluk.nl
DNC Duivesteijn, Mevr. C.Duivesteijn@vsodaafgeluk.nl
DNR Dodeman, Dhr. R.Dodeman@vsodaafgeluk.nl
DTM Doortmont, Mevr. 2A M.Doortmont@vsodaafgeluk.nl
EDK Egmond van, Dhr. K.vanEgmond@vsodaafgeluk.nl
ELA Eijsvogel, Mevr. A.Eijsvogel@vsodaafgeluk.nl
FRC Feijter de, Mevr. C.deFeijter@vsodaafgeluk.nl
GRH Guzeler, Mevr. H.Guzeler@vsodaafgeluk.nl
GTR Gebhardt, Dhr. R.Gebhardt@vsodaafgeluk.nl
HIR Hirs, Dhr. 1B T.Hirs@vsodaafgeluk.nl
HNA Homringhausen, Dhr. A.Homringhausen@vsodaafgeluk.nl
HNC Heijden van der, Dhr. C.vanderHeijden@vsodaafgeluk.nl
HNN Heijden van der, Mevr. N.vanderHeijden@vsodaafgeluk.nl
HNR Hatzmann, Mevr. 1E R.Hatzmann@vsodaafgeluk.nl
HOF Hooftman, Mevr. 2B C.Hooftman@vsodaafgeluk.nl
HRM Hartgers, Dhr. 2F M.Hartgers@vsodaafgeluk.nl
HSM Hageraats, Dhr. 2A M.Hageraats@vsodaafgeluk.nl
HST Hupkens, Dhr. T.Hupkens@vsodaafgeluk.nl
HTS Hoogervorst, Dhr. S.Hoogervorst@vsodaafgeluk.nl
HYE Heij, Mevr. 5HC M.deHeij@vsodaafgeluk.nl
JAE Jansma, Mevr. N.Jansma@vsodaafgeluk.nl
JTR Jagt van der, Dhr. R.vanderJagt@vsodaafgeluk.nl
KJJ Kraaij, Dhr. J.Kraaij@vsodaafgeluk.nl
KJP Kraaij, Dhr. 3TA P.Kraaij@vsodaafgeluk.nl
KNK Kersten, Mevr. 2C K.Kersten@vsodaafgeluk.nl
KNM Komen, Mevr. 4HA M.Komen@vsodaafgeluk.nl
KNS Kleijzen, Mevr. S.Kleijzen@vsodaafgeluk.nl
KOT Klok, Dhr. T.Klok@vsodaafgeluk.nl
KRA Krijger, Dhr. A.deKrijger@vsodaafgeluk.nl
KRB Kadir, Dhr. 1B B.Kadir@vsodaafgeluk.nl
KRU Kruijer, Mevr. 4TA M.Kruijer@vsodaafgeluk.nl
KSS Keuss-Ludding, Mevr. T.Keuss-Ludding@vsodaafgeluk.nl
KTJ Kalter, Dhr. 3HVB J.Kalter@vsodaafgeluk.nl
KTM Kruyt, Dhr. M.Kruyt@vsodaafgeluk.nl
KUM Kruijssen, Mevr. M.Kruijssen@vsodaafgeluk.nl
LAA Lankelma, Mevr. A.Lankelma@vsodaafgeluk.nl
LND Leeuwen van, Mevr. D.vanLeeuwen@vsodaafgeluk.nl
LNK Leeuwen van, Mevr. 2C K.vanLeeuwen@vsodaafgeluk.nl
LSM Lucas, Mevr. 4TB M.Lucas@vsodaafgeluk.nl
LST Labots, Dhr. T.Labots@vsodaafgeluk.nl
MAP Maradiaga-Schenke, Mevr. P.Maradiaga-Schenke@vsodaafgeluk.nl
MDR Meijaard, Dhr.
MRC Meyer-Luesink, Dhr. C.Meyer-Luesink@vsodaafgeluk.nl
MRN Molenaar, Mevr. 1C N.Molenaar@vsodaafgeluk.nl
MSS Maas, Dhr. 3TA S.Maas@vsodaafgeluk.nl
MTM Melet, Mevr. 5HC M.Melet@vsodaafgeluk.nl
NSL Noordenbos, Mevr. L.Noordenbos@vsodaafgeluk.nl
OAB Osinga, Mevr. 1D B.Osinga@vsodaafgeluk.nl
OEM Olie, Mevr. M.Olie@vsodaafgeluk.nl
OKS Overbeek, Mevr. 3HVC S.Overbeek@vsodaafgeluk.nl
OKT Ozturk, Dhr. 4HA T.Ozturk@vsodaafgeluk.nl
ONA Oudshoorn, Dhr. 3TB A.Oudshoorn@vsodaafgeluk.nl
OOT Oosterman, Mevr. T.Oosterman@vsodaafgeluk.nl
ORS Ottolander, Mevr. 3TB S.Ottolander@vsodaafgeluk.nl
PGA Ploeg, Mevr. A.Ploeg@vsodaafgeluk.nl
PKM Piek, Dhr. M.Piek@vsodaafgeluk.nl
PNJ Putten van, Mevr. 1E J.vanPutten@vsodaafgeluk.nl
POL Polen van, Dhr. J.vanPolen@vsodaafgeluk.nl
PSK Schep, Mevr. K.Schep@vsodaafgeluk.nl
RDD Raasveld, Mevr. D.Raasveld@vsodaafgeluk.nl
RDK Rood, Mevr. K.Rood@vsodaafgeluk.nl
RKR Rijkom van, Mevr. R.vanRijkom@vsodaafgeluk.nl
RMR Rossum van, Dhr. R.vanRossum@vsodaafgeluk.nl
RTV Regt de, Mevr. V.deRegt@vsodaafgeluk.nl
SHA Schoone, Mevr. A.Schoone@vsodaafgeluk.nl
SLJ Slisser, Dhr. J.Slisser@vsodaafgeluk.nl
SNE Sondern, Mevr. 5V E.Sondern@vsodaafgeluk.nl
SNH Speelman, Mevr. 4BK H.Speelman@vsodaafgeluk.nl
SNR Sanden van de, Mevr. 2D R.vandeSanden@vsodaafgeluk.nl
SOP Schoonakker, Mevr. P.Schoonakker@vsodaafgeluk.nl
SRN Stoker, Dhr. 5HB N.Stoker@vsodaafgeluk.nl
SSF Sprengers, Mevr. 3HVB F.Sprengers@vsodaafgeluk.nl
SSG Schelvis, Dhr. G.Schelvis@vsodaafgeluk.nl
SSM Soest van, Mevr. M.vanSoest@vsodaafgeluk.nl
STN Stuifbergen, Dhr. N.Stuifbergen@vsodaafgeluk.nl
SYG Schrijer, Mevr. 4HC G.Schrijer@vsodaafgeluk.nl
TLA Tolsma, Mevr. 4TA A.Tolsma@vsodaafgeluk.nl
TNJ Takken, Dhr. J.Takken@vsodaafgeluk.nl
UTN Uijldert, Mevr. 1D N.Uijldert@vsodaafgeluk.nl
VEE Veen van der, Dhr. 3H N.vanderVeen@vsodaafgeluk.nl
VEL Velder, Mevr. N.Velder@vsodaafgeluk.nl
VEN Verhalle, Mevr. N.Verhalle@vsodaafgeluk.nl
VER Veer van der, Mevr. 1C H.vanderVeer@vsodaafgeluk.nl
VFM Valkhoff, Dhr. 2E M.Valkhoff@vsodaafgeluk.nl
VKB Velink, Dhr. B.Velink@vsodaafgeluk.nl
VMA Veldbloem, Mevr. A.Veldbloem@vsodaafgeluk.nl
VNN Veldman, Mevr. N.Veldman@vsodaafgeluk.nl
VNS Velzen van, Mevr. s.vanvelzen@vsodaafgeluk.nl
VRD Verleur, Mevr. 6V D.Verleur@vsodaafgeluk.nl
VRJ Visser, Dhr. J.Visser@vsodaafgeluk.nl
VRM Verver, Mevr. 2B M.Verver@vsodaafgeluk.nl
VRO Vrolijk, Mevr. B.Vrolijk@vsodaafgeluk.nl
VSJ Vries, Dhr. J.deVries@vsodaafgeluk.nl
VSM Vries, Dhr. M.deVries@vsodaafgeluk.nl
VSS Vries, Mevr. 4V S.deVries@vsodaafgeluk.nl
WAE Waaij de, Dhr. E.deWaaij@vsodaafgeluk.nl
WAK Wolda, Dhr. 1A K.Wolda@vsodaafgeluk.nl
WEK Weidemann, Mevr. K.Weidemann@vsodaafgeluk.nl
WGC Wildenburg, Mevr. C.Wildenburg@vsodaafgeluk.nl
WGM Wijngaarden van, Mevr. M.vanWijngaarden@vsodaafgeluk.nl
WIM Williams, Dhr. 5V/6V M.Williams@vsodaafgeluk.nl
WNK Winkel, Dhr. K.Winkel@vsodaafgeluk.nl
WNM Winsen van, Mevr. M.vanWinsen@vsodaafgeluk.nl
WRN Witmer, Dhr. N.Witmer@vsodaafgeluk.nl
WSM Walthaus, Mevr. M.Walthaus@vsodaafgeluk.nl
WTR Wit de, Dhr. R.deWit@vsodaafgeluk.nl
YGS Yeung, Mevr. S.Yeung@vsodaafgeluk.nl
ZFB Zethof, Dhr. 3HVA B.Zethof@vsodaafgeluk.nl
ZTR Zwet van, Dhr. R.vanZwet@vsodaafgeluk.nl
ZWS Zwart, Mevr. 5HA S.Zwart@vsodaafgeluk.nl

Zorgteam

BNJ Bueren-Lahnstein van, Mevr. j.vanbueren-lahnstein@vsodaafgeluk.nl
MAP Maradiaga-Schenke, Mevr. p.maradiaga-schenke@vsodaafgeluk.nl
RKR Rijkom van, Mevr. r.vanrijkom@vsodaafgeluk.nl
RTV Regt de, Mevr. v.deregt@vsodaafgeluk.nl
SOP Schoonakker, Mevr. p.schoonakker@vsodaafgeluk.nl
VEN Verhalle, Mevr. n.verhalle@vsodaafgeluk.nl
VNS Velzen van, Mevr. s.vanvelzen@vsodaafgeluk.nl
BRR Beek van, Mevr. r.vanbeek@vsodaafgeluk.nl

 

Onderwijsondersteuning

TNC DelTin, Mevr. info@vsodaafgeluk.nl Administratie
KSS Keuss-Ludding, Mevr. info@vsodaafgeluk.nl Administratie
OEM Olie, Mevr. finad@vsodaafgeluk.nl Financiële administratie
VNN Veldman, Mevr. zorgkamer@vsodaafgeluk.nl Administratie zorg
ANE Anderson, Mevr. concierge@vsodaafgeluk.nl Conciërge
HNA Homringhausen, Dhr. concierge@vsodaafgeluk.nl Conciërge
KUM Kruijssen, Mevr. concierge@vsodaafgeluk.nl Conciërge
WDE Waard de, Mevr. concierge@vsodaafgeluk.nl Conciërge
VEL Velder, Mevr. n.velder@vsodaafgeluk.nl Personeelsadministratie
WAE Waaij de, Dhr. e.dewaaij@vsodaafgeluk.nl TOA
RDD Raasveld, Mevr. d.raasveld@vsodaafgeluk.nl Roostermaker
VRO Vrolijk, Mevr. b.vrolijk@vsodaafgeluk.nl Onderwijsassistent
LAA Lankelma, Mevr. a.lankelma@vsodaafgeluk.nl Onderwijsassistent
OOT Oosterman, Mevr. t.oosterman@vsodaafgeluk.nl Onderwijsassistent
WGM Wijngaarden van, Mevr. ict@vsodaafgeluk.nl ICT

 

Onderwijs en leerlingen

VSM Vries de, Dhr. examensecretaris@vsodaafgeluk.nl Examensecretaris
GTR Gebhardt, Dhr. examensecretaris@vsodaafgeluk.nl Examensecretaris
KJJ Kraaij, Dhr. decaan@vsodaafgeluk.nl Decaan
ANE Anderson, Mevr. e.anderson@vsodaafgeluk.nl Vertrouwenspersoon
SHA Schoone, Mevr. a.schoone@vsodaafgeluk.nl Vertrouwenspersoon