medewerkers

medewerkers

Medewerkers VSO Daaf Geluk

Directie

Mevr. Van den Hoven Directeur m.vandenhoven@vsodaafgeluk.nl
Dhr. Koopman Teamleider zorg s.koopman@vsodaafgeluk.nl
Mevr. Van Leeuwen Teamleider leerjaar 1 d.vanleeuwen@vsodaafgeluk.nl
Dhr. De Wit Teamleider leerjaar 2 r.dewit@vsodaafgeluk.nl
Mevr. Biermann Teamleider leerjaar 3 b.biermann@vsodaafgeluk.nl
Dhr. Delforge Teamleider leerjaar 4 vmbo & zij-instroom j.delforge@vsodaafgeluk.nl
Mevr. Belhaj Teamleider leerjaar 4 havo, 5 havo & 6 vwo a.belhaj@vsodaafgeluk.nl
Mevr. Van Heijst Teamleider onderwijsondersteuning

 

Docententeam

Roosternaam Docent Mentor Vak e-mailadres
AAT Avellaneda Tobar, Mevr. Wiskunde t.avellaneda@vsodaafgeluk.nl
AFR Aït Chrif, Mevr. 4KT Economie r.aitchrif@vsodaafgeluk.nl
AIH Ayad Hassani ibn, Mevr. Economie H.ibnAyadHassani@vsodaafgeluk.nl
ANS Aerden, Dhr. Nederlands s.aerden@vsodaafgeluk.nl
BEM Bohne, Dhr. 4TB Duits m.bohne@vsodaafgeluk.nl
BER Berg van den, Mevr. 2D Geschiedenis e.vandenberg@vsodaafgeluk.nl
BRA Boer de, mevr. Biologie a.deBoer@vsodaafgeluk.nl
BNH Bosman, Dhr. NASK h.bosman@vsodaafgeluk.nl
BRW Buur, Mevr. Biologie w.buur@vsodaafgeluk.nl
BTL Bongaarts, Mevr. 1A Engels, Nederlands l.bongaarts@vsodaafgeluk.nl
CNS Cobbenhagen, Dhr. 4HB Biologie s.cobbenhagen@vsodaafgeluk.nl
DNC Duivesteijn, Mevr. 4HA Nederlands c.duivesteijn@vsodaafgeluk.nl
DRY Dekker, Mevr. Economie y.dekker@vsodaafgeluk.nl
DTM Doortmont, Mevr. 2A Beeldende vorming m.doortmont@vsodaafgeluk.nl
HAR Hartman, Dhr. 5HC Wiskunde b.hartman@vsodaafgeluk.nl
HIM Ho-Sam-Sooi, Mevr. Lichamelijke opvoeding m.ho-sam-sooi@vsodaafgeluk.nl
HKP Heesewijk van, Dhr. 3HB Wiskunde p.vanheesewijk@vsodaafgeluk.nl
HNC Heijden van der, Dhr. Wiskunde c.vanderheijden@vsodaafgeluk.nl
HNE Heideman, Dhr. Nederlands e.Heideman@vsodaafgeluk.nl
HNR Hatzmann, Mevr. 1E Frans r.hatzmann@vsodaafgeluk.nl
HOF Hooftman, Mevr. Muziek c.hooftman@vsodaafgeluk.nl
HRD Hegger, Mevr. 2E Nederlands d.hegger@vsodaafgeluk.nl
HST Hupkens, Dhr. ICT t.Hupkens@vsodaafgeluk.nl
HRM Hartgers, Dhr. 1B Nederlands m.hartgers@gunningschool-vso.nl
HTS Hoogervorst, Dhr. 4TB Aardrijkskunde s.hoogervorst@vsodaafgeluk.nl
HYE Heij de, Mevr. Geschiedenis m.deheij@vsodaafgeluk.nl
JEA Joode, Mevr. Informatica a.deJoode@vsodaafgeluk.nl
KJJ Kraaij, Dhr. Lichamelijke opvoeding j.kraaij@vsodaafgeluk.nl
KOT Klok, Dhr. Duits t.klok@vsodaafgeluk.nl
KRA Krijger de, Dhr. ZOB Aardrijkskunde a.dekrijger@vsodaafgeluk.nl
KRB Kadir, Dhr. 2B Aardrijkskunde b.kadir@vsodaafgeluk.nl
KTJ Kalter, Dhr. 3TB NASK j.kalter@vsodaafgeluk.nl
KTK Kroft, Mevr. 5/6V Economie / Maatschappijleer k.kroft@vsodaafgeluk.nl
KTM Kruyt, Dhr. Economie m.kruyt@vsodaafgeluk.nl
LEC Lange de, Dhr. Aardijkskunde c.delange@vsodaafgeluk.nl
LSM Lucas, Mevr. 4TA Lichamelijke opvoeding m.lucas@vsodaafgeluk.nl
MKL Mabrouk ben, Mevr. Frans l.benmabrouk@vsodaafgeluk.nl
MSS Maas, Dhr. 3HA Geschiedenis s.maas@vsodaafgeluk.nl
OKT Ozturk, Dhr. 4HA Economie t.ozturk@vsodaafgeluk.nl
ONA Oudshoorn, Dhr. 3HC Engels a.oudshoorn@vsodaafgeluk.nl
PGA Ploeg, Mevr. Nederlands a.ploeg@vsodaafgeluk.nl
PKM Piek, Dhr. NASK m.piek@vsodaafgeluk.nl
RMR Rossum van, Dhr. Geschiedenis r.vanrossum@vsodaafgeluk.nl
SLJ Slisser, Dhr. 3TA Biologie j.slisser@vsodaafgeluk.nl
SNE Sondern, Mevr. Duits e.sondern@vsodaafgeluk.nl
SNS Samson, Dhr. Lichamelijke opvoeding s.samson@vsodaafgeluk.nl
SSG Schelvis, Dhr. Wiskunde g.schelvis@vsodaafgeluk.nl
SSM Soest van, Mevr. Maatschappijleer m.vansoest@vsodaafgeluk.nl
STN Stuifbergen, Dhr. 1F Biologie n.stuifbergen@vsodaafgeluk.nl
SYG Schrijer, Mevr. 4HC Maatschappijleer g.schrijer@vsodaafgeluk.nl
TAK Terra, Mevr. NASK k.terra@vsodaafgeluk.nl
TLA Tolsma, Mevr. 3BK Engels a.tolsma@vsodaafgeluk.nl
TLL Tol van der, Mevr. Engels l.vandertol@vsodaafgeluk.nl
TNJ Takken, Dhr. Wiskunde J.Takken@vsodaafgeluk.nl
UTN Uijldert, Mevr. Engels n.uijldert@vsodaafgeluk.nl
VEE van der Veen, Dhr. Expressie n.vanderveen@vsodaafgeluk.nl
VER Veer van der, Mevr. 1C Wiskunde h.vanderveer@vsodaafgeluk.nl
VFM Valkhoff, Dhr. 2F Duits m.valkhoff@vsodaafgeluk.nl
VKB Velink, Dhr. 3TC Lichamelijke opvoeding b.velink@vsodaafgeluk.nl
VMA Veldbloem, Mevr. 1D Aardrijkskunde a.veldbloem@vsodaafgeluk.nl
VRD Verleur, Mevr. 5HB Biologie d.verleur@vsodaafgeluk.nl
VSJ Vries de, Dhr. Aardrijkskunde j.devries@vsodaafgeluk.nl
VSS Vries de, Mevr. 5HA Engels s.devries@vsodaafgeluk.nl
WNK Winkel, Dhr. 5HC Nederlands k.winkel@vsodaafgeluk.nl
YGS Yeung, Mevr. Wiskunde s.yeung@vsodaafgeluk.nl
ZFB Zethof, Dhr. NASK b.zethof@vsodaafgeluk.nl
ZLP Zijl van, Dhr. ZBB NASK j.vanzijl@vsodaafgeluk.nl
ZTR Zwet van, Dhr. NASK r.vanzwet@vsodaafgeluk.nl
ZWS Zwart, Mevr. Engels s.zwart@vsodaafgeluk.nl

 

Pedagogisch Hulpverleners

Roosternaam Docent Mentor e-mailadres
BAK Brandsma, Mevr. DSK k.brandsma@vsodaafgeluk.nl
BEJ Blöte, Mevr. 2E j.bloete@vsodaafgeluk.nl
BGE Berg van den, Mevr. hjp.vandenberg@vsodaafgeluk.nl
BLE Bleeker, Mevr. 4TA m.bleeker@vsodaafgeluk.nl
BOL Bol, Dhr. 2B k.bol@vsodaafgeluk.nl
BTH Baetsen, Dhr. 1D h.Baetsen@vsodaafgeluk.nl
BPI Beerepoot, Mevr. 5/6V i.beerepoot@vsodaafgeluk.nl
CNA Can, Mevr. 1E a.can@vsodaafgeluk.nl
CNH Chahman, Mevr. 4HC h.chahman@vsodaafgeluk.nl
EKE Eggink, Mevr. 2C e.eggink@vsodaafgeluk.nl
GEM Gijswijt, Mevr. m.gijswijt@vsodaafgeluk.nl
HIR Hirs, Dhr. 1B t.hirs@vsodaafgeluk.nl
HNI Hoorneman, Mevr. 3TB i.hoorneman@vsodaafgeluk.nl
HNW Houwen, Mevr. 5HA w.houwen@vsodaafgeluk.nl
HSM Hageraats, Dhr. 1A m.hageraats@vsodaafgeluk.nl
KJP Kraaij, Dhr. p.kraaij@vsodaafgeluk.nl
KNM Komen, Mevr. 4KT m.komen@vsodaafgeluk.nl
KOL Koelemij, Mevr. 2F k.koelemij@vsodaafgeluk.nl
KRU Kruijer, Mevr. 3BK m.kruijer@vsodaafgeluk.nl
LIM Lieshout, Mevr. 1F m.lieshout@vsodaafgeluk.nl
LNK Leeuwen van, Mevr. 3HB k.vanleeuwen@vsodaafgeluk.nl
MRN Molenaar, Mevr. 1C n.molenaar@vsodaafgeluk.nl
NPL Nijkamp, Mevr. 4HB l.nijkamp@vsodaafgeluk.nl
NSL Noordenbos, Mevr. 2D l.noordenbos@vsodaafgeluk.nl
OAB Osinga, Mevr. 1D b.osinga@vsodaafgeluk.nl
ORS Ottolander, Mevr. 3TA s.ottolander@vsodaafgeluk.nl
PUJ Putten van, Mevr. j.vanputten@vsodaafgeluk.nl
RDK Rood, Mevr. k.rood@vsodaafgeluk.nl
RSL Reins, Mevr. 2A l.reins@vsodaafgeluk.nl
RTI Rijt van, Mevr. 3HA i.vanrijt@vsodaafgeluk.nl
SHA Schoone, Mevr. a.schoone@vsodaafgeluk.nl
SNH Speelman, Mevr. 3HC h.speelman@vsodaafgeluk.nl
SRN Stoker, Dhr. 3TC n.stoker@vsodaafgeluk.nl
STA Steffers, Mevr. ZOB a.steffers@vsodaafgeluk.nl
WAK Wolda, Dhr. k.Wolda@vsodaafgeluk.nl
WIM Williams, Dhr. 5HB m.Williams@vsodaafgeluk.nl
WNM Winsen van, Mevr. ZBB m.vanwinsen@vsodaafgeluk.nl

 

Zorgteam

BNJ Bueren-Lahnstein van, Mevr. j.vanbueren-lahnstein@vsodaafgeluk.nl
MAP Maradiaga-Schenke, Mevr. p.maradiaga-schenke@vsodaafgeluk.nl
RKR Rijkom van, Mevr. r.vanrijkom@vsodaafgeluk.nl
RTV Regt de, Mevr. v.deregt@vsodaafgeluk.nl
SOP Schoonakker, Mevr. p.schoonakker@vsodaafgeluk.nl
VEN Verhalle, Mevr. n.verhalle@vsodaafgeluk.nl
VNS Velzen van, Mevr. s.vanvelzen@vsodaafgeluk.nl
BRR Beek van, Mevr. r.vanbeek@vsodaafgeluk.nl

 

Onderwijsondersteuning

FGS Froeling, Mevr. s.froeling@vsodaafgeluk.nl Baliemedewerker
VNN Veldman, Mevr. info@vsodaafgeluk.nl Administratie
KSS Keuss-Ludding, Mevr. info@vsodaafgeluk.nl Administratie
OEM Olie, Mevr. finad@vsodaafgeluk.nl Financiële administratie
ANE Anderson, Mevr. concierge@vsodaafgeluk.nl Conciërge
RAR Rohana, Dhr. concierge@vsodaafgeluk.nl Conciërge
MDR Meijaard, Dhr. concierge@vsodaafgeluk.nl Conciërge
VEL Velder, Mevr. n.velder@vsodaafgeluk.nl Personeelsadministratie/Administratie zorg
WAE Waaij de, Dhr. e.dewaaij@vsodaafgeluk.nl TOA
VRO Vrolijk, Mevr. b.vrolijk@vsodaafgeluk.nl Onderwijsassistent
LAA Lankelma, Mevr. a.lankelma@vsodaafgeluk.nl Onderwijsassistent
OOT Oosterman, Mevr. t.oosterman@vsodaafgeluk.nl Onderwijsassistent
SNM Schilthuizen, Dhr. ICT@vsodaafgeluk.nl ICT

 

Onderwijs en leerlingen

VSM Vries de, Dhr. examensecretaris@vsodaafgeluk.nl Examensecretaris
HIM Ho-Sam-Sooi, Mevr. examensecretaris@vsodaafgeluk.nl Examensecretaris
KJJ Kraaij, Dhr. decaan@vsodaafgeluk.nl Decaan
ANE Anderson, Mevr. e.anderson@vsodaafgeluk.nl Vertrouwenspersoon
SHA Schoone, Mevr. a.schoone@vsodaafgeluk.nl Vertrouwenspersoon

Daafnieuws

Inloopmiddag 27 oktober

Inloopmiddag 27 oktober voor ouder(s)/verzorger(s) van onze leerlingen 15.30 uur tot 17.00 uur Thema: met elkaar, voor elkaar Niet op afstand, maar op school! Ouderbetrokkenheid maakt deel uit van de visie van onze school, opvoeden doen we samen. Op deze middag is het...

Lees meer

Schaaktoernooi VSO Daaf Geluk

Beste lezer, Mijn naam is Seppe Bloos en ik zit in 3Kader. Ik ga u vertellen hoe mijn klasgenoten Jordy en Gavin en ik een schaaktoernooi hebben georganiseerd. Het begon met de opdracht dat wij een sporttoernooi moesten organiseren voor het vak Ondersteuning bij...

Lees meer

Eerste fotowedstrijd

Eerste fotowedstrijd op VSO Daaf Geluk Afgelopen periode startte de eerste fotowedstrijd op de Daaf Geluk. Zowel leerlingen als het personeel raakten enthousiast en stuurden hun mooiste, eigengemaakte foto in. Na een juryberaad, bestaande uit twee docenten en een...

Lees meer

Kamp 2021-2022

Hieronder kunt u de informatie terugvinden van de kamp voorlichtingen per leerjaar. Kamp voorlichting klas 2 Kamp voorlichting klas 3 Kamp voorlichting 4 havo brief activiteitenweek 4 havo september 2021 Kamp 5 havo

Lees meer

Prijswinnaar PWS

Onze leerling Britt Molenaar is prijswinnaar! Afgelopen vrijdag heeft zij met haar profielwerkstuk (PWS): 'Help! Stop de verdrinkingen' de prijs gewonnen van beste profielwerkstuk in Haarlem en omstreken voor Havo scholieren. De prijs is uitgereikt door De Koninklijke...

Lees meer

Informatie voor examenklassen

Hieronder leest u de brieven over het examen 2020-2021 examenrooster 1e en 2e tijdvak brief over extra maatregelen examen 5H Brief over examen 5 HAVO Brief over centraal schriftelijke examens 4VMBO examenrooster 5 havo 2021  

Lees meer